Restaurace Doma

Restaurace U Pinkasů

Tradiční staročeská restaurace se stylovými prostory na 3 podlažích a se zahradou. Nabízí prostory pro konference, semináře, školení, prezentace či tiskové konference i pro rauty.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
200 30 200 0 0 0 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Konference, semináře, školení

Restaurace " Doma ", zde lze pořádat konference, semináře, školení, prezentace či tiskové konference s kapacitou max. 30 míst. Přilehlý salonek nabízí prostory pro dalších 20 osob nebo místo pro rautové občerstvení hostů akce. Možnost bezbariérového přístupu a zajištění technického vybavení.

Stravování, večírky, společenské akce

Restaurace Horní sněmovna a Doma spolu se salonky v 1. patře nabízí prostory pro konání večírků či jiných společenských akcí s kapacitou až 120 míst. Jedná se o čtyři místnosti na jednom poschodí spojené výčepem. Kuchyně je tradiční domácí, dle požadavků lze připravit i jiné kulinářské překvapení. Technické vybavení je možné objednat. Přístup bezbariérový.

Pinkasův sklep (původní ledárna) s kapacitou 48 míst k sezení či 60 místy rautově lze ideálně využít pro pořádání večírků a party. Předností je výčep s „nejkratší cestou“ k tankovně a tudíž nejvyšší možná garance kvality plzeňského piva. Kuchyně je tradiční domácí česká. Prostory jsou klimatizovány.

Zahrada vedle Chrámu Panny Marie Sněžné nabízí vhodné prostory pro konání akcí dle vhodných klimatických podmínek od května do září ve venkovních prostorech v historicky zajímavé atmosféře s max. kapacitou 200 míst. Ideální je rautové uspořádání s využitím venkovního grilu. Technické vybavení je možné objednat.

Restaurace U Pinkasů
Jungmannovo náměstí 16
110 00 Praha 1
Česká republika