Statek Samsara - exterier

Statek Samsara

Penzion v nádherné přírodě Moravského krasu je ideálním místem pro pořádání konferencí, školení, večírků i svatebních hostin. Nabízí ideální základnu pro sportovní aktivity.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
131 100 131 0 14 28 130
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

SAMSÁRA ... sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří - ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby.

Penzion je umístěn v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších oblastí naší přírody - v Moravském krasu. Toto místo si jako jedno z mála dokázalo zachovat panenský ráz, který vás okouzlí. Je to ideální startovní bod pro vaše pěší i cyklo výlety.

Konference, semináře, školení

Prostor/uspořádání divadelní školní konferenční " I " " U " " T " Ženeva
Multifunkční sál 65 60 60 40 65 40 65
Salonek 20 8 12 14 10 12 12
Krbovna 35 30 30 24 28 28 28

- dataprojektor, ozvučení, WiFi připojení
- zajištění cateringu

Stravování, večírky, společenské akce

Prostor/uspořádání divadelní restaurační banketní koktejlové tabule s terasou bez uspořádání
 Multifunkční sál 65 65 50 65 60 131 -
 Salonek 20 14 - 14 14 80 -
 Krbovna 35 38 - 35 30 104 -
 Restaurace - 32 - 30 20 98 -
 Terasa 80 66 40 66 40 66 -
 Ohniště - - - - - - 20

Ubytování

Kapacita ubytování: 9 pokojů, 23 lůžek (7x dvoulůžkový pokoj, 1x rodinný pokoj, 1x apartmá s balkónem)
Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení v každém pokoji, sprchový kout, LCD TV, Wifi zdarma, lednice

Svatby

Vedle ubytování a prostorů pro hostinu i oslavu, nabízíme také vhodná písta pro samotný obřad:

  • terasu (80 osob)
  • sad (130 osob)
  • ohniště (70 osob)

Ostatní aktivity v objektu

- wellness (vířivka, finská sauna, parní sauna, relaxační místnost s občerstvením a akváriem, různé druhy masáží na základě domluvy)

Další možnosti v blízkém okolí

Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti Macocha, Kateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity, Jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou, Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi a Jeskyně Výpustek s bohatou vojenskou historií.

Singletrail v Jedovnicích jsou úzké přírodní stezky projektované a budované dle speciální a léty prověřené metodiky, díky které se Singletrail stává uceleným produktem pro rekreaci v přírodě. Singletrail je jednosměrná stezka pro horská kola, citlivě zasazená do terénu, na které zažijete opravdovou zábavu.

Velká Dohoda je přírodní sportovní areál nedaleko obce Ostrov u Macochy, kde si můžete vyzkoušet různé lezecké a adrenalinové aktivity - lanovku přes kamenolom, lanový park, ferraty nebo skalní lezení.

Budete od nás rádi vyrážet do okolí a budete se k nám rádi vracet, abyste příjemný den zakončili v sauně či vířivce a následně vše završili nezapomenutelnou večeří u krbu nebo na terase ve světle zapadajícího slunce.

Statek Samsara
Klepačov 236
678 01 Blansko - Klepačov
Česká republika

Lenka Straková
Event Manager