Pivovarský dvůr a hotel Purkmistr

Hotel je součástí areálu Pivovarského dvora Purkmistr a nabízí několik konferenčních prostor pro pořádání kongresu, semináře, rautu, banketu, recepce, svatební hostiny nebo rodinné oslavy.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
200 85 200 0 0 0 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Konference, semináře, školení

Konferenční sál – 85 osob
Restaurace – 110 osob
Dvůr – 250 osob

Tyto prostory Vám nabízíme pro pořádání kongresu, rautu, banketu, teambuildingu a ostatních firemních akcí.
Prostory jsou vybaveny moderní technologií, funkčním vybavením a snadným ovládáním. K dispozici je Vám také náš dokonalý servis.

Stravování, večírky, společenské akce

Restaurace – 110 osob
Bowling s barem – 30 osob
Historický sklípek – 20 osob
Dvůr – 250 osob

Dokážeme zorganizovat teambuildingové akce, večírky, oslavy, slavnostní večeře, bankety, karaoke party apod., včetně veškerých doprovodných služeb a akcí, jako jsou ubytování, stravování, rauty, doprava, servis hostesek, sportovní a kulturní program.

Ubytování

Pivovarský hotel nabízí 32 komfortně vybavených certifikovaných pokojů.
Celková kapacita je 65 lůžek (z toho 1 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkové apartmá, 1 single, 10 twin, 19 double).

24 dvoulůžkových pokojů First class (8 twin, 16 double)
5 dvoulůžkových nekuřáckých pokojů First class (2 twin, 3 double)
1 jednolůžkový bezbariérový pokoj First class
1 dvoulůžkový apartmán De Luxe
1 čtyřlůžkový apartmán Prezident

Další možnost ubytování je v našem ****hotelu Wellness Gondola v klidné části centra města. Ubytovací kapacita 38 lůžek, wellness služby.

Ostatní aktivity v objektu

Prohlídky pivovaru s možností degustace piv – 40 osob
Bowling – 30 osob

Prohlídka pivovaru trvá cca 30 min. a návštěvníci se seznámí s historií původního selského dvora, výstavbou Pivovarského dvora v Plzni – Černicích, původem ochranné známky PURKMISTR a s principem vaření piva. V případě zájmu Vám připravíme naše pivo v dárkovém balení přesně podle Vašich požadavků a představ, včetně originálních etiket.

Stylový interiér bowlingu s kamennou klenbou a historickými motivy dřevěných sudů na stěnách připomíná pivovarské sklepení. Klimatizovaný prostor je vhodný pro pořádání turnajů, firemních večírků a přátelských utkání. Nabízíme trojdráhový provázkový bowling s UV provedením a score-systémem. Na jedné dráze může hrát až 8-10 hráčů. Celková kapacita je 30 hráčů.

Další možnosti v blízkém okolí

KOTEROV
Památková rezervace lidové architektury. Soubor zděné lidové architektury plzeňského typu. Statky s trojúhelníkovými štíty a klenutými vjezdy - 1. pol. 19. stol. Zastoupeno lidové baroko i klasicismus.

RADYNĚ - zřícenina
Rozsáhlá zřícenina původně gotického strážního hradu na vrcholu kopce Radyně (576 m.n.m. - nejvyšší v okolí Plzně). Hrad založen r. 1356 Karlem IV. k ochraně hranic a kupeckých stezek do Bavorska (původní název Karlskrone). Po r. 1521 opuštěn. Věž je upravena jako rozhledna s výhledem po celé Plzeňské kotlině.

ZÁMEK KOZEL
Původně lovecký zámek v klasicistním slohu, postavený v letech 1784 - 1789 podle plánů V. Haberditze. Jednoduchá čtyřkřídlá přízemní budova, v interiéru nástěnné malby A. Tuvory z let 1787 - 1788. Další budovy z 18. stol. (I. Palliardi), např. jízdárna (výstavy uměleckých děl) a kaple (bohoslužebné účely, koncertní a obřadní síň). Zámecký areál obklopen anglickým parkem (40 ha) z let 1870 - 1890 (postupná rekonstrukce v duchu přírodně krajinářské dispozice podle zámeckého zahradníka F. X. France).

CENTRUM MĚSTA PLZEŇ
Naleznete mnoho krásných architektonických památek a dalších zajímavostí.

Pivovarský dvůr a hotel Purkmistr
Selská náves 21 2
326 00 Plzeň – Černice
Česká republika