Lanové centrum PROUD

Lanové centrum (nízké lanové překážky, trenažery, vysoké lanové překážky) je areál v klidné části města. Zajistí programy dle standardní nabídky nebo podle přání a požadavků zákazníka.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
70 0 20 70 0 0 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Konference, semináře, školení

Semináře a školení probíhající v areálu LC se vztahují vždy k lezeckým technikám a dovednostem, které využívají firmy například pro práce ve výškách. Tyto semináře zajišťuje v našem areálu firma Project Outdoor s.r.o.

Stravování, večírky, společenské akce

V rámci firemních akcí zajišťujeme ve spolupráci s cateringovými firmami občerstvení, rauty a grilování v párty stanech postavených v areálu LC pro tyto příležitosti.

Ubytování

Ubytování je možné po domluvě zajistit dle přání klienta v Olomouci a jeho okolí. Přímo v areálu LC není možné se ubytovat.

Ostatní aktivity v objektu

V areálu je možné po domluvě zajistit různorodé aktivity realizovatelné pod širým nebem, např. lukostřelba, jízda na koních, in-line bruslení, bungee running, trampolíny a jiné doplňkové atrakce.

Další možnosti v blízkém okolí

Ve spolupráci s firmou Rafting Morava nabízíme jako doplňkovou činnost projížďky na raftech v krásné přírodě Litovelského pomoraví.

Lanové centrum PROUD
Lazecká
779 00 Olomouc
Česká republika