Petrof Gallery

Prostory pro eventy v srdci továrny výrobce akustických klavírů a pianin. Akce na míru včetně profesionálního cateringu, kulturního programu nebo prohlídky výroby a Muzea PETROF.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
500 500 500 0 0 0 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

O objektu

Projekt PETROF Gallery získal titul Stavba roku Královéhradeckého kraje 2018 a v celostátní soutěži Stavba roku 2018 obdržel Zvláštní cenu časopisu Stavebnictví. Toto jedinečné kulturní centrum vám zajistí akci na míru, a to včetně profesionálního cateringu, kulturního programu nebo možnosti prohlídky výroby a Muzea PETROF.  Parkovat lze na hlídaném parkovišti v areálu továrny.

Nabídka prostor

Na vaše akce si můžete pronajmout čtyři prostory. Profesionální audio-vizuální technika je k dispozici.

Showroom

Multifunkční hala

Jednací místnost

Hudební kavárna

Kapacita: 50 – 80 osob

Moderní prosklený sál s mistrovskými díly z továrny PETROF, ozvláštněný  dominantním balkonem ve tvaru klavíru, dodá vaší firemní či společenské akci, koncertu, výstavě i autogramiádě noblesní jedinečnost. 

Kapacita: 100 – 500 osob

Kongresový sál  je vhodný pro pořádání kongresů, konferencí, večírků, společenských a kulturních akcí, svatebních rautů, koncertů i výstav. Halu je možné rozdělit na 3 menší prostory. 

Kapacita: 18 – 30 osob

Pro akce menšího rozsahu, jako jsou semináře, workshopy, meetingy a firemní jednání můžete využít protihlukově prosklenou jednací místnost s dvěma profesionálními monitory a s ozvučením. 

Kapacita: 60 – 80 osob

Stylové prostředí hudební kavárny se skvěle hodí pro firemní večírek, oslavu, pro koncert, vernisáž nebo autogramiádu. Hudební nástroje v kavárně včetně klavíru PETROF jsou vám k dispozici. 

PETROF Gallery
Na Brně 2136/4
500 06 Hradec Králové
Česká republika