Paspův sál - F&B catering

Naším cateringovým centrem se staly historické společenské prostory Paspova sálu, které se nacházejí přímo v 1. patře budovy Pivovaru Staropramen. Objednáte si catering a neplatíte nájemné!

dodavatel splňuje podmínky systému garance kvality služeb B.E.W.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
800 180 800 0 0 0 150
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Naším cateringovým centrem se staly historické společenské prostory Paspova sálu, které se nacházejí přímo v 1. patře budovy Pivovaru Staropramen, a.s.

Unikátní prostory Paspova sálu a Trnkova salonku jsou vhodné pro účely pořádání společenských soukromých oslav, firemních večírků, svatebních hostin, školení, konferencí, prezentací a dalších akcí. Je zajištěn kompletní cateringový i koktejlový servis v rámci restaurace Potrefená husa Na Verandách a music clubu PHENOMEN a dále pak i všechny další doprovodné služby. Samozřejmostí je flexibilita, individuální přístup a vysoká profesionalita s garancí zajištění všech požadavků klienta.

Konference, semináře, školení

Prostor / uspořádání divadelní školní stolové "I" "U" "T" "Ženeva"
Paspův sál 300 180 220 60 80 120 80
PHENOMEN 100 - - - - - -

Stravování, večírky, společenské akce

Zázemí celého centra Na Verandách umožňuje pořádání firemních i privátních akcí až do kapacity osmi set hostů, kteří mohou okusit různé druhy gastronomie ve třech nezávislých, avšak vzájemně propojených patrech společně s music clubem PHENOMEN, restaurací Potrefená husa Na Verandách a společenskými prostory Paspova sálu.

Prostor / uspořádání divadelní restaurační banketní koktejlové tabulové s terasou volné
Paspův sál 300 180 120 350 120 - 400
Potrefená husa Na Verandách - 150 - - - 200 -
PHENOMEN - 140 - 300 - - 300

Svatby

V nádherném secesním sále nabízíme kompletní zajištění svatebního dne - obřad, svatební hostinu a následnou oslavu, a to bez časového omezení na zavírací hodinu a dobu klidu. Poskytujeme kompletní cateringový servis (kuchyně v rámci naší restaurace Potrefená husa Na Verandách). Neúčtujeme žádné nájemné, tedy klient platí pouze za skutečně čerpané služby - jídlo a nápoje.  Jedinečnou možnost využití prostor nabízí také dispoziční propojení společenských sálů s terasou v pivovarském dvoře, na které lze grilovat. Terasa je zastřešena a zateplena. 

Prostor / služba obřad hostina oslava
Paspův sál 150 150 150
PHENOMEN - - 300

Detailní profily prostor


F&B Catering - Paspův sál
Nádražní 84
150 54 Praha 5 - Smíchov
Česká republika