Illegal String Quartet

Snažíme se vyjít vstříc každé Vaší hudební myšlence. V našem podání můžete zaslechnout klasické, populární a rockové skladby, ale i známé filmové melodie.

O NÁS

Jsme klasické smyčcové kvarteto a "na prknech co znamenají svět" působíme již od roku 2010. Zpříjemňujeme akce všeho druhu – od vernisáží a recepcí až po svatební obřady. Nejsme žádní zelenáči, máme za sebou stovky akcí a naše členy jste mohli vidět a slyšet ve spolupráci s legendami jako Ian Gillan (DEEP PURPLE), Alice Cooper, Steve Lukather, Bonnie Tyler či Joey Tempest. Náš žánrově až neskutečný repertoár rádi doplníme o Vaše oblíbené skladby a můžete si být naprosto jisti tím, že suverénním přednesem zahrajem přesně na ty struny Vašich hostí, které bude potřeba rozeznít. Hudbu děláme srdcem.

CO NABÍZÍME

Plánujete firemní večírek nebo narozeninovou oslavu? Chtěli byste, aby se hosté měli na co těšit a ještě dlouho vzpomínali? Hledáte živou hudbu ke svatebnímu obřadu, k tanci, poslechu nebo jako podkres k hostině? Potřebujete tu správnou kulisu během vernisáže nebo ve foyer? Máme za sebou stovky akcí od svatebních obřadů, přes firemní sjezdy až po plesy. Zahrajeme prakticky kdekoli a kdykoli. Ušijeme Vám klidně koncert na míru ve Vašem obýváku, vše je o domluvě.

V případě zájmu jsme ochotni pro Vás repertoár i do značné míry rozšířit. Stačí jen když nám dáte dostatečně dopředu vědět, které melodie byste v našem podání rádi slyšeli. Tak neváhejte a napište nám.