Groove Harmony

Taneční kapela na firemní akce, plesy, svatby, oslavy.

O NÁS

Jsme multižánrové seskupení hrající hudbu k tanci a pobavení. Zakladatelem kapely byl v roce 2011 Jaromír Opiela, který se vrátil ze zahraničního působení po mnoha letech, aby zde ve své domovině mohl pokračovat v hudební činnosti svých projektů.

CO NABÍZÍME

Vytvoříme program podle Vašich představ přímo na míru. Máme mnohaleté zkušenosti z působení doma i v zahraničí. Náš široký český i zahraniční repertoár potěší a pobaví starší i mladé. Abychom vyhověli Vašim hudebním přáním, neopomíjíme žádnou z barev na žánrové paletě. Můžete se tak těšit, že si s námi připomenete známé lidové písně, věčně živé evergreeny.

K tanci Vám pak zahrajeme od standardů přes rock´n´roll nebo twist až po moderní taneční a rockové hity. Časový rozsah produkce určuje vzájemná dohoda, vycházející vstříc Vašemu přání. Jsme z Ostravy, připraveni za Vámi dojet prakticky kamkoliv.

Naší prioritou je Váš příjemně strávený večer a kvalitní hudební zážitek.

V této sezóně preferujeme vystupování v triu, ale nebráníme se i realizaci s většími orchestry nebo také jako duo či DJ s živými vstupy. Jaromír spolupracuje s mnoha talentovanými interprety, s kterými dá vždy dohromady kvalitní hudební seskupení. Máme muzikanty, kteří mají ty nejlepší reference. Jsme moc rádi, že můžeme s naší hudbou působit radost jak návštěvníkům plesů, tak novomanželům a svatebčanům na svatbách, ale i různých letních rockových zábavách, při kterých můžeme rozdávat tóny naší hudby. Samozřejmě neopomíjíme všechny ty příjemné narozeninové oslavy a firemní akce. Repertoár stále rozšiřujeme, abychom Vám mohli zahrát muziku podle vašeho gusta. Máme nacvičeno přibližně 500 hudebních titulů, které podle vašich představ zařadíme do playlistu.

KDE HRAJEME

  • SVATBY
  • FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE
  • SPOLEČENSKÉ AKCE
  • PLESY
  • RODINNÉ A SOUKROMÉ OSLAVY
  • ROCKOVÉ ZÁBAVY

Ukázka