Djgeorgino

DJ pro Vaše firemní akce, večírky, společenské akce, svatby, plesy, diskotéky nebo i family days. Pouští převážně české a slovenské hity staršího žánru, oldies 60.-90. let, ale i nové hity.

O MNĚ

Mé dlouholeté zkušenosti v oblasti hudby mi dávají prostor vybrat pro Vás to pravé, co se týče výběru hudby pro Vaši akci. Svým klientům mohu nabídnout kompletní služby, včetně aparatury a kompletního ozvučení s vlastní dopravou, a také mohu po domluvě nabídnout pro větší zábavu karaoke. Dříve jsem působil jako profesionální muzikant s hudebním souborem, s kterým jsem procestoval i část Evropy. V případě potřeby mohu nabídnout a zajistit i živou hudbu ve formátu dua nebo tria. Od roku 1995 se věnuji profesi D.J.

CO NABÍZÍM

Hudební produkci pro Vaše firemní akce, večírky, společenské akce, svatby, plesy, diskotéky nebo i family days.

Na základě svých zkušeností z těchto akcí pouštím převážně české a slovenské hity staršího žánru, oldies 60.-90. let, ale také samozřejmě vyhovím všem Vašim hudebním požadavkům na nejnovější hity. Má hudba zabaví a roztancuje všechny věkové kategorie. Pokud chcete hudbu pro různé akce, určitě budete spokojeni. Po domluvě a pro dobrou zábavu je možno zařadit do programu í karaoke. Vystupuji v Brně a okolí do 100 km.