Catering Na Mlejnici

Špičkový svatební a firemní catering, catering pro večírky, soukromé oslavy a rauty. Vše připravené na míru zákazníkovi včetně komplexního zajištění servisu a zapůjčení veškerého vybavení.

O nás

Jsme rodinná firma z Nového Strašecí s více než desetiletou praxi v oblasti cateringu, ale v gastronomii jsme již dlouho.
Catering je naší srdeční záležitostí a naše práce nás prostě baví. Naším cílem je, aby Vaše akce, ať už soukromá oslava, firemní večírek, svatba nebo raut, byly
dokonalé a přesně podle Vašich představ. Naším hlavním cílem je spokojený host i hostitel.

Petr má více než 28 letou praxi v gastronomii, své zkušenosti a cenné poznatky získával v renomovaných pražských podnicích a zahraničních stážích. Provozoval restauraci Budvar Steak na Karlově náměstí, byl šéfkuchařem v restauraci Lavička na Žižkově, v restauraci Jizera na Václavském náměstí a v Pizzerii Rustika. Absolvoval roční stáž v Itálli se zaměřením na místní kuchyni. V portfoliu jeho aktivit zaujímá nemalé místo lektorská činnost a zájem o předávání svých zkušeností dalším kuchařům a zkvalitňování úrovně gastronomických služeb obecně v podnicích po celé ČR. Je vyznavačem poctivé české kuchyně a fanoušek pokrmů ze zvěřiny. Tvoří sehrané duo s šéfkuchařem Petrem Brňákem, se kterým pořádají oblíbené kurzy vaření pro veřejnost.

Poskytované služby

Portfolio našich služeb je rozmanité. Vše připravujeme na míru zákazníkovi včetně komplexního zajištění servisu a zapůjčení veškerého vybavení. 

  • svatební catering
  • firemní catering
  • catering pro večírky, soukromé oslavy a rauty
  • kurzy vaření  a grilování
  • masové delikatesy a paštiky vlastní výroby dodávané v dárkovém balení


Čsl. armády 496
271 01 Nové Strašecí
Česká republika