Capoeira Show

Původně brazilské bojové umění ulice. Kombinuje prvky akrobatické, taneční i hudební. Bojovníci mohou doprovázet svá vystoupení zpěvem a hrou na originální brazilské nástroje.

dodavatel splňuje podmínky systému garance kvality služeb B.E.W.

Poskytované služby

FIREMNÍ VEČÍRKY - VEŘEJNÁ VYSTOUPENÍ - OUTDOOROVÉ AKCE 
BOJ - TANEC - AKROBACIE - HUDBA - ZPĚV

Popis vystoupení

Strhující ukázka bojového umění je vhodná jak pro firemní večírky nebo společenské akce, tak i pro outdoor. Vystoupení obsahuje jogo (hra - tanec ve dvojicích s bojovými prvky), předvedení bojových duelů a akrobatickou exhibici mistrů. Bojovníci mohou doprovázet svá vystoupení zpěvem a hrou na originální brazilské nástroje (berimbau, atabaque, pandeiro). Vystoupení lze rozšířit o tanec s tyčemi Maculelé, který simuloval nácvik boje s mačetami a ukazuje africké kořeny Capoeiry. Pro větší atraktivitu lze zapojit do vystoupení samotné diváky.

Historie Capoeiry

Capoeira, původně brazilské bojové umění ulice, se postupně rozšiřuje do celého světa. Capoeira byla vyvinuta brazilskými otroky jako cesta vzdoru proti jejich utiskovatelům k tajnému praktikování bojového umění, k šíření vlastní kultury a povznesení ducha. Capoeira je unikátní kombinací bojových, tanečních a akrobatických prvků, které jsou úzce spojeny s identickou hudbou a zpěvem. Jedná se o bojové umění, ke kterému patří také mnoho rituálů a tradic, které společně vytvářejí specifický životní styl. Všechny tyto elementy nemá žádné jiné bojové umění či sport, a proto je Capoeira nejen atraktivní pro zúčastněné, ale i pro všechny diváky.

AKP marketing, s.r.o.
Mařinková 192
250 84 Květnice
Česká republika