Bylo Nebylo Apartmány

Ubytovat se v Bylo Nebylo znamená odpočinout si v praktickém komfortu, užít si moderní trendy, vychutnat si přírodu a dotknout se historie.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
45 20 70 0 8 54 70
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Apartmány Bylo Nebylo jsou samoobslužné chytré ubytování v srdci Krkonoš. Vtáhnou Vás do vzpomínek a mnoho nových si odvezete.

  • Užijte si kombinaci moderních technologií s domácí pohodou a rodinnou atmosférou. Prozkoumejte trend smart self-service ubytování.
  • V nabídce najdete privátní saunu.

Semináře, školení

Bylo Nebylo nabízí svoje prosotry terapeutům,školitelům a všem, kteří mají rádi aktivní vyžití či klid a pohodu. Jsme schopni pro vás na klíč zajistit kompletní služby v rodiiném duchu.

Večírky, oslavy

Vaši společenskou akci či večírek vám pomůžeme zajistit na klíč. Pro naše hosty dokážeme vytvořit kompletní nabídku.

Ubytování

počet pokojů max. počet lůžek bez přistýlek max. počet lůžek s přistýlkami
Ubytování 7 28 42

Pro svatby připravíme 1 svatební apartmá.

Sport, teambuilding

Zimu si ve Vítkovicích skutečně užijete. Nedaleko apartmánů leží snowpark Stračena, přímo v obci pak skiareály Aldrov a Vuldrovka. K náročnějším sjezdovkám v Horních Mísečkách jezdí skibusy, v létě cyklobusy. Ani o upravované běžecké stopy není ve Vítkovicích nouze. Okolí protkávají značené turistické cesty pro pěší i cyklisty. Můžete vyrazit směrem na Benecko a horu Přední Žalý s rozhlednou nebo víc na sever k vodní nádrži Labská. V létě lze navštívit nedalekou přezimovací oboru lesní zvěře.

Další možnosti v blízkém okolíVítkovice 374
512 38 Vítkovice
Česká republika