Vstup do hotelu

Amarilis

Hotel Amarilis **** je stylový hotel, umístěný v samém centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Nabízí ideální, praktické a flexibilní prostory pro konference, obchodní setkání a semináře.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
180 120 180 0 0 137 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Konference, semináře, školení

divadelní školní tabulové
Konferenční místnost A 56 36 24
Konferenční místnost B 42 28 20
Konferenční místnost C 36 20 18
Konferenční místnosti A+B 100 62 40
Konferenční místnosti B+C 78 50 32
Konferenční místnosti A+B+C 150 80 56

Sály jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální technikou a bezdrátovým připojením k internetu. Zabudovaná kamera umožňuje pořídit záznam na DVD a videopřenos přes internet. Každá místnost má vlastní LCD TV adata-projektor.

Stravování, večírky, společenské akce

stolové rautové
Lobby bar 20 -
Restaurace 65 100
Konferenční sál 100 150

Kuchyněrestaurace Energia je zaměřena na pokrmy zdravé výživy a výběr kulinářskýchlahůdek v kombinaci s pestrou nabídkou vín.

Ubytování

Hotel Amarilis Jerome nabízí ubytování v prostorných 67 pokojích a suitech, individuálně navržených ve svěžích světlých barvách se všemi moderními vymoženostmi, které poskytují komfort a pohodlí. Pokoje jsou standardně vybaveny minibary, klimatizací, LCD televizory, telefony s přímou provolbou, vysoko rychlostním připojením k internetu (WiFi nebo LAN). Samozřejmostí je koupelna s fénem a toaletními potřebami. Ve vrchní části hotelu naleznete pokoje typu Superior, pyšnící se nádherným výhledem. Komfort umocňuje dřevěná podlaha a kávový / čajový set. V suite je navíc oddělená ložnice od obytné části, dva televizory, terasa a Jacuzzi.

Ostatní aktivity v objektu

  • privátní wellness centrum s vířivou vanou, parní saunou a infrasaunou, s kapacitou max. 10 osob, s dvěma masážními sprchami a odpočívárnou
  • masáže

Další možnosti v blízkém okolí

V nejbližším okolí hotelu se nachází všechny pamětihodnosti, obchodyrenomovaných značek, restaurace a aktivity, které centrum města může nabídnout.

Hotel Amarilis
Štěpánská 18
110 00 Praha 1
Česká republika