kongresový sál

Alwyn

Moderní hotel Alwyn je situován blízko centra v čtvrti Karlín. Pro pořádání firemních akcí je dispozici konferenční sál s pódiem a galerií, salonek, restaurace Amboseli a lobby bar.

dodavatel splňuje podmínky systému garance kvality služeb B.E.W.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
200 150 200 0 0 60 40
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Konference, semináře, školení

Prostor/Uspořádání divadelní školní konferenční " I " " U "
Konferenční sál s podiem a galerií 140 70 60 - 31
Jednací salonek 24 12 - 14 -

Konferenční sál je situován v přízemí hotelu Alwyn, má denní světlo a je klimatizován. Celý prostor, včetně galerie, je plně multifunkční s možností konání konferencí, firemních prezentací, oslav, večírků, svateb, plesů a jiných VIP akcí. Všechny tyto akce včetně souvisejících služeb Vám připravíme na klíč - přesně dle Vašich požadavků. Sál je plně vybaven nejmodernější audiovizuální konferenční technikou.

Stravování, večírky, společenské akce

Prostor/Uspořádání maximální divadelní restaurační banketní koktejové tabule s terasou
Restaurace Amboseli 70 - 90 - - 25 120
Lobby bar 30 - 30 - - - -
Konferenční sál s podiem a galerií 150 140 - 96 120 40 -

Konferenční sál lze propojit s Lobby barem a restaurací v jeden celek, a vznikne tak rozlehlý multifunkční prostor k pořádání velkých firemních akcí a večírků pro početnou společnost. Sál se v této podobě dá využít i k tanci a jiné zábavě. Podobně lze propojit restauraci a Lobby bar, přičemž vznikne prostor s kapacitou 100 hostů.
Na přání klienta připraví tým kuchařů restaurace Amboseli jakýkoliv typ cateringu (coffee breaky, rauty, servírované menu, galavečeře, degustační menu apod.).

Kulinářský zážitek a příjemné posezení ve stylové restaurace Amboseli a poté sklenka lahodného moku v útulném Lobby baru, ideálního pro obchodní schůzku či posezení s přáteli.

Ubytování

Pokoje dvoulůžkové celkem

dvoulůžkové twin

Deluxe

Počet pokojů 24 10 6

Pokoje Deluxe jsou prostornější a mohou tak být doplněny o další 2 přistýlky, přičemž komfort pokoje zůstane zcela zachován. Celková kapacita hotelu je tak 60 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny komfortními přírodními postelemi Hästens, minibary, klimatizací, LCD televizory, telefony s přímou provolbou, vysokorychlostním připojením k internetu (WiFi nebo LAN). Samozřejmostí je koupelna s fénem a toaletními potřebami.

Další možnosti v blízkém okolí

  • blízkost historického centra, památek a muzeí
  • cyklostezka a běžecké trasy v bezprostřední blízkosti

Hotel Alwyn
Vítkova 26/151
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika

JUDr. Matěj Přenosil
Director