Aliatrix – visual entertainment agency

Aliatrix má vizi tvorby inovativních vizuálních show propojujících umělce napříč uměleckými obory. Oheň, světlo, akrobacie, tanec, SFX, vizualizace. 600 vystoupení na třech kontinentech.

dodavatel splňuje podmínky systému garance kvality služeb B.E.W.

O nás

Aliatrix. Mladá značka založená na zkušenostech z více jak 600 vystoupení na třech kontinentech a 10 letech činnosti. Aliatrix má vizi tvorby inovativních vizuálních show propojujících umělce napříč uměleckými obory. Oheň, světlo, akrobacie, tanec, SFX, vizualizace. Možnosti jsou prakticky neomezené a Aliatrix je chce využít na maximum.

Co nabízíme

Show, ze které se Vám rozbuší srdce.

  • Oheň - element, který lidi fascinuje už po staletí.
  • Světlo - všichni ho vnímáme, je všude okolo nás a my ho ovládáme tak, aby vznikla neokoukaná, netradiční a fascinující vizuální show. 
  • Pohyb - lidé jsou úžasní. Akrobati, tanečníci, žongléři, novocirkusoví umělci. Ti všichni do show dávají emoce, kousek sebe a vytvářejí základní kámen každého našeho vystoupení. Svých umělců si vážíme a chceme Vám ukázat každou jejich přednost a unikátnost. 
     
  • Svítící hostesky - zážitek pro Vaše návštěvníky. Hostesky ve svítících kostýmech zprostředkují návštěvníkům zážitek a netradiční atmosféru.
     
  • Technologie - žijeme v době, kdy je možné prakticky vše. V show používáme projekční technologii, vykreslování grafických prvků, pyrotechnické efekty, kouřové a CO2 prvky, holografické zobrazování. Technologických vychytávek a SFX efektů existuje mnoho. Jejich propojením dokážeme dodat pomyslnou třešničku na dortu. 

Vaši akci dokážeme zpestřit předpřipravenými choreografiemi, které jsou již osvědčené mnoha zákazníky po celém světě. 
Fireshow, Lightshow, projekční show. Velmi oblíbené součásti akcí pro svůj WOW efekt a netradiční atmosféru.

!!! NEBO !!!

Potkáme se, domluvíme se na přesném rozpočtu, který na vystoupení máte a společně tak stvoříme unikátní show přesně na míru. Do každého projektu promítáme nejenom všechny výše zmíněné pohybové a vizuální prvky. 
Důležitou součástí je najít průnik s filozofií dané akce a vytvoření nejenom choreografie, ale celkového zážitku. Hlavní výhodou je především jedinečnost. Každá show ponese Váš příběh, změníme slova ve vizuální zážitek, který věříme, že následně v online prostředí, osloví mnoho klientů, zákazníků, nebo i přátel ve Vašem okolí.

Ukázky


Michal Halačka
Show manager