Kouzelník a iluzionista Aleš Krejčí

Aleš Krejčí je profesionální kouzelník a iluzionista. Ve svém repertoáru má především salónní kouzla, iluze, mentální magii, karetní triky, mikromagii, ale také interaktivní čarování s publikem.

O mně

Aleš Krejčí je profesionální kouzelník, iluzionista a skvělý bavič. Díky intenzivnímu tréninku od dětství dnes patří ke kouzelnické špičce. Aleš Vás zavede do magického světa iluzí a kouzel.

Co nabízím

Aleš Krejčí nabízí kouzelnické představení pro každou příležitost, od firemních akcí, večírků, společenských akcí, plesů, family days po soukromé akce, oslavy, svatby, veřejné produkce, akce pro děti.

Zábavnou magickou show
Během této originální zábavné show ukazuje Aleš kouzla pro pobavení a spolupracuje přímo s diváky, kteří se stávají součástí jeho kouzel. Vystoupení je sladěno s načasovanou hudbou přesně tak, aby doladila jednotlivé magické efekty. Můžete čekat napětí, humor, emoce … Délka jednotlivých vystoupení se pohybuje od 15 – 45 minut.

Moderní magii mezi hosty (mikromagii)
Tato show probíhá v těsné blízkosti diváků. Aleš Krejčí prochází mezi hosty, které baví moderní magií opravdu z bezprostřední blízkosti. Můžete čekat efekty, jako jsou čtení myšlenek, oheň, peníze, levitace, ohýbání železných předmětů a spousty dalších netradičních kouzel s předměty zapůjčených od diváků. Tento program je vhodný nejen na firemní večírky, či klientské akce, ale také všude tam, kde podpoří uvolněnou atmosféru.

Veletrhy, výstavy - výrobu speciálních  iluzí
Objevíme Vašeho ředitele … Dále Vám můžeme navrhnout a zhotovit speciální rekvizity, které budou magicky propagovat Váš jedinečný produkt či službu. Celá show bude zaměřena výhradně na propagování Vaší společnosti.

Iluzi s partnerkou
V tomto programu najdete neočekávané a originální efekty, jako jsou levitace ženy z publika, přeříznutí partnerky na dvě poloviny, propíchnutí mečem, objevení, zmizení nebo bleskové přemístění osob, neuvěřitelné projítí mřížemi, nebezpečné úniky ze svěrací kazajky, řetězů a pout. A ještě mnoho dalších kouzel a světových iluzí. Tato show je kombinována se zábavnou magickou show, a proto je na co se opravdu těšit. Délka jednotlivých vystoupení se pohybuje od 20 – 45 minut.

Svatební program
Přemýšlíte o atraktivní zábavě na Vaši svatbu? Kouzelník Aleš se na Vaší svatbě postará o super zábavu plnou zajímavých iluzí a všichni svatebčané se budou skvěle bavit. Nabízí Vám 30-ti minutovou interaktivní show doprovázenou vtipným mluveným slovem. Největším svatebním překvapením bude levitace nevěsty.

Falešnou hru skořápky
Skořápky jsou hazardní hra spočívající v sázení na nalezení konkrétního ze tří míchaných předmětů. Nechte se zlákat a zahrajte si s opravdovým mistrem mnoha variant této zakázané hry. Uvidíte neuvěřitelné fígly a podvody, které Vám běžný skořápkář nikdy neukáže. Kouzelník Aleš Krejčí Vás přesvědčí o tom, že skořápky o pravé peníze nemáte nikdy hrát.

Kouzla s ohněm a střepy
Tento program je založen na manipulaci s otevřeným ohněm a střepy, které jsou rozbity ze skleněných nevratných lahví. Výstup trvá cca 8 – 10 minut. Tato napínavá podívaná je o to působivější, že se do výstupu zapojí i diváci.

Žonglování
Aleš je také vynikající žonglér. V žonglérském programu, který trvá 6 – 9 minut, spatříte žonglování s třemi, čtyřmi, pěti a šesti míčky, s ostrými noži, talířem. Na závěr žonglování se zavázanýma očima a žonglování ve tmě, s hořícími kužely.

Ukázky

Aleš Krejčí


Česká republika

Aleš Krejčí