Akvarel, malba kávou

Workshopy ve firmě, ilustrace, nebo nevšední program pro vaše akce. Akvarel nebo jiné výtvarné techniky jsou vhodné pro tmelení kolektivu či jako benefit pro zaměstnance.

O mně

Miluju akvarel a nadchnu pro něj i vás! Akvarel je moje vášeň, které jsem propadla už v roce 2000. I vám pomůžu objevit jeho kouzlo!
Jsem lektorka a výtvarnice s dlouholetou praxí, dlouhodobě spolupracuji s časopisy, vystupuji v televizních i rozhlasových reportážích. Od roku 2013 lidem ukazuji, jak se akvarelem promalovat k radosti a probudit svou kreativitu.
S krásou akvarelu jsem seznámila tisícovky kurzistů. Někteří z nich se akvarelu věnují i nadále, nebo se dokonce stal jejich profesí! Ráda připravím kurz nebo program i pro firmu. Naučím vás vést štětec tak, abyste si malování užili. A to i v případě, že jste úplní začátečníci, nebo si myslíte, že malovat neumíte. Abyste se mi na té dobrodružné cestě k akvarelu neztratili, používám vlastní metodiku a pomůcky, které vás bezpečně dovedou ke zdárnému konci.
Jako jeden z mála výtvarníků v ČR se věnuji malbě kávou. Používám také techniky asijské malby sumi-e, suminagashi, kvaš, nebo linoryt.

Poskytované služby

  • zajímavý program pro vaše akce - ukázka zvolené výtvarné techniky + akvarel na přání (personalizace předmětů)
  • workshopy ve firmách
  • výtvarné techniky jako teambuilding - nová, jiná, kreativní a zajímavá forma teambuildingové aktivity, při které může každý pracovat jak samostatně, tak i společně - podle vašich požadavků vybereme vhodnou výtvarnou techniku, obsah dle vašeho přání, poznáte své kolegy z jiné stránky
  • ilustrace jako nevšední pozornost pro Vaše zákazníky

Náplň workshopu/teambuildingu se liší podle výtvarné techniky, ale obecně:

  • uvedení do vybrané techniky, vysvětlení pojmů, seznámení se s  používanými pomůckami, samostatná práce na technice, poté může následovat cvičení ve skupinách a účastníci odprezentují kolektivní výtvor
  • pomůcky zajištěny 
  • obvyklá doba trvání 3 až 4 hodiny
  • cena se odvíjí od doby trvání, obsahu a pomůcek 
  • výtvarné techniky na výběr - akvarel (různé styly a techniky), unikátní malba kávou, malba tuší a akvarelem ve stylu orientální tušové malby sumi-e, prastará technika dekorování papíru suminagashi (tisk z vodní hladiny), ruční výroba razítka technikou linorytu


Lužická
120 00 Praha 2
Česká republika