Botel Admirál

Botel Admirál Vás zve do lodního stylově zařízeného restaurantu připomínajícího časy starých luxusních parníků. Prostředí botelu Vám může poskytnout nevšední a uvolněnou atmosféru.

Objekt celkem Konference, školení Spol. akce, večírky Sport, outdoor Wellness, relaxace Ubytování Svatby
250 250 250 0 0 173 0
🛈 provozní kapacity pro jednotlivé typy akcí

Konference, semináře, školení

Botel Admirál Vás zve do nově otevřeného luxusního salonku pro malé uzavřené společnosti do 14 osob. V tomto vyjímečném prostředí, kde hosty přivítá atmosféra luxusních parníků ze starých časů, je zaručeno ničím nerušené soukromí s kompletním restauračním servisem.

Stravování, večírky, společenské akce

Botel Admirál Vás zve do lodní restaurace s celodenním provozem.Tento stylově zařízený restaurant, který svou vůní dřeva, zdobeného mosazí a kulatými stoly, připomíná časy starých luxusních parníků. Svým hostům nabízí příjemné posezení s krásným výhledem na Vltavu a panorama Prahy, bohatý výběr pokrmů z české i mezinárodní kuchyně, široký sortiment nápojů, značkových vín.
Na letní terase je možné uspořádat diskotéku.

Ubytování

Botel Admirál nabízí svým hostům romantické ubytování v moderně zařízených kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Celková ubytování kapacitu botelu je 82 dvoulůžkových pokojů a 5 čtyřlůžkových apartmánů (dvě samostatné dvoulůžkové ložnice pod uzavřením, společné soc. zařízení), tedy 184 lůžek, umístěných ve dvou podlažích. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny příslušenstvím (WC/sprcha), telefonem s provolbou, TV-SAT. Snídaně je v ceně ubytování a podává se formou bufetu.
K botelu je velmi jednoduchý příjezd na parkoviště, které je k dispozici jak hotelovým hostům pro osobní automobily/autobusy.

Další možnosti v blízkém okolí

golf centrum Erpet
bowling
vyhlídkové parníky
drink boat

Botel Admiral
Hořejší nábřeží
150 00 Praha 5
Česká republika